Gabinet psychologiczny Małgorzata Lic

Od wielu lat towarzyszę osobom doświadczającym swojej siły i sprawstwa lub godzącym się z własną bezradnością, odnajdującym wartość codzienności i poszukującym zmian, pragnącym spokoju i wyciszenia oraz odkrywającym źródła nowych inspiracji.

Jestem świadkiem Państwa zmagań w sytuacjach kryzysów, gdy pojawiają się pytania o sens życia, cierpienia i przemijania, dokonywanych wyborów i kiedy doświadczają Państwo samotności wobec pytań ostatecznych. Jestem dumna, gdy spełniają Państwo swoje cele i kiedy marzenia stają się rzeczywistością.

Cieszę się, gdy spostrzegamy, że tam, gdzie jest ciemność, może rozbłysnąć światło, gdzie smutek – jest także miejsce na radość, a każdy kres niesie w sobie obietnicę nowego. Cieszę się również, gdy odnajdują Państwo wartość własnych przeżyć i doświadczeń, z szacunkiem patrząc na unikalną historię swojego życia, odkrywając w sobie moc uzdrawiania wspomnień i odwagę patrzenia w przyszłość. Są to poruszające chwile. Przechowuję je w pamięci i doświadczeniu jak bezcenny dar.

Psycholodzy Kraków. Dobry psycholog w Krakowie.